O nás / referencie 2017-10-24T14:42:24+00:00

5 + 2 NOCI ZADARMO

5 + 2 noci zadarmo, naša najobľúbenejšia zľava, je platná pre všetkých našich hostí, či slovenských, českých, poľských alebo iných zahraničných a platí celý rok 2016.

SPRÁVY Z TATIER

Venujeme sa Tatrám a pripravujem to najlepšie, čo ponúkajú. Tu nájdete správy o dianí a novinky z apartmánu, ako napríklad: tipy na túry alebo, že nám pribudli nové dvd o Tatrách v našom apartmáne C12.

ĎALŠÍ APARTMÁN

Vieme poskytnúť možnosť ubytovania sa v ďalšom apartmáne, s ktorými spolupracujeme. Apartmán je veľmi podobne zariadený, s tými istými podmienkami ceny.

ZNÁMY APARTMÁN C12

V roku 2011 sme začali prenajímať náš apartmán ako fyzická osoba – živnostník a nezaradili sme sa pod systém prenajímania apartmánov v rezorte Apartmány Lomnica. Išli sme vlastnou cestou. Apartmán C12 sme pripravili veľmi útulne a veľa hostí nám referovalo, že sa cítia ako doma a že je poriadok. Apartmán je s krásnym výhľadom na Tatry a stal sa aj pre nás dovolenkovým miestom. Začali sme sa venovať Tatrám naplno a chodíme na túry, udalosti, atrakcie v Tatrách a okolí a sledujeme internetové portály ako www.vt.sk alebo www.regiontatry.sk, aby sme boli v aktuálnom obraze a mohli sme Vám prinášať to naj čo sa deje v Tatrách. Snažíme sa nielen znižovať a zvyšovať ceny ale prinášať pridanú hodnotu.

Pripravil Matej Ištván. Tel.: +421 944 357 822 .Venujem sa Tatrám a pripravujem to najlepšie čo ponúkajú. Môžete dať lajk na náš facebook

Spokojnosť 100%
Skúsenosti 100%
Pohoda 100%
Poriadok 100%

KTO SA O VÁS POSTARÁ

Matej Ištván a Katarína Plančová

Apartmán C12

SPOKOJNÍ KLIENTI

Hello Matej,
it was very nice to visit your apartment. Apartment is realy nice and beautiful, in good location.
Thank you and good luck with new guests. 🙂 Best regards, Nerijus from Lithuania
Nerijus from Lithuania
S ubytovaním vo Vašom apartmáne sme boli nadmieru spokojní, cítili sme sa tam veľmi dobre, komfortne zariadený s krásnymi výhľadmi. Pre naše výlety mala Veľká Lomnica ideálnu polohu , vyrazili sme odtiaľ do Levoče, na Spišský hrad, do Kežmarku , Pienin, na Hrebienok, Štrbské pleso, do Tatralandie. Zažili sme skvelú dovolenku. Ďakujeme. G.Vorková
G.Vorková
Dobrý deň, chcela som Vám sama napísať a poďakovať za krásny a príjemný pocit z ubytovania. To, čo prezentujete je pravda a realita, čisto, vkusne moderne zariadený apartmán s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Všetko k dispozícii, až nám bolo ľúto odísť, lebo sme boli krátko, na dlhšie nám to nevyhovovalo z pracovných dôvodov. Deti sa vybláznili a vyskákali, boli vytešení, urobili sme si aj prechádzky po Tatrách s dobrým pocitom návratu na apartmán. Ďakujeme veľmi pekne.S pozdravom Ondková
C.Ondková
Ďakujeme za príjemné ubytovanie vo Vašom apartmáne, pekný výhľad na Tatry príjemné prostredie, interiérom a výbavou nám plne vyhovoval. Ešte raz ďakujeme s pozdravom Kic Peter
Peter Kic
Dobrý deň, chcela som Vám sama napísať a poďakovať za krásny a príjemný pocit z ubytovania. To, čo prezentujete je pravda a realita, čisto, vkusne moderne zariadený apartmán s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Všetko k dispozícii, až nám bolo ľúto odísť, lebo sme boli krátko, na dlhšie nám to nevyhovovalo z pracovných dôvodov. Deti sa vybláznili a vyskákali, boli vytešení, urobili sme si aj prechádzky po Tatrách s dobrým pocitom návratu na apartmán. Ďakujeme veľmi pekne.S pozdravom Ondková
Cecília Ondková
Bola som veľmi milo prekvapená útulne a pritom účelne vybaveným apartmánom C 12. V kuchyni sú všetky elektrické spotrebiče, vrátane myčky, taktiež ako povedia skúsené gazdinky, je k dispozícii všetko do ruky, čo potrebujete na prípravu stravy a stolovanie. V obývacej miestnosti okrem veľkého televízora a rádia je aj počítač, takže mohla moja dcéra vyhľadať potrebné informácie ohľadne turistických trás.
Apartmán je umiestnený v krásnom tichom prostredí, je tam možnosť aj športového vyžitia, tenis, volejbal, stolný tenis a pre dedičky je k dispozícii ihrisko.
A nakoľko sme mali veľmi pekné počasie, nezabudnuteľný pre mňa ostal rovno z okna alebo balkona výhľad na Tatry.
Konštatujem ,že sme boli hlavne vybavením apartmánu mimoriadne spokojní, podľa mojho je na špičkovej úrovni .Ing, Konrádová s rodinou.
Konrádová
Great apartment in a good location – the Lomnica and Poprad 8 km.
The apartment does not lack anything, perfect for a family of 3-4 people. Beautiful view on sunny days to Lomnicky peak. Next year we have to go back.Thank you Matej 🙂
Jarek Wisniewski
Jedna z najlepszych zimowych wakacji ;)Totalny relaks w super urządzonym apartamencie z pełnym wyposażeniem.Nawet bogata płytoteka filmów na długie zimowe wieczory.Super baza wypadowa na narty ( 10 minut i jesteś na stoku w Tatrzańskiej łomnicy ) i do aquaparków ( 10 min ).Polecam serdecznie wypoczynek w tym miejscu.My na pewno tam wrócimy 🙂
Tomasz Bławat
Dobrý večer !!! S ubytovaným sme boli veľmi veľmi veľmi spokojný… Apartmán je pekný , čistý , moderne vybavený a ešte k tomu aj za rozumnú cenu. Okolie krásne výhľad z balkóna nádhera .Nič nám nechýbalo ozajstná RODINNÁ pohoda. Dúfam , že sa ešte k Vám vrátime .Ďakujeme za všetko.
Patrik Matej
We stayed on August 2012 at the apartment and we found it great for couple + 1/2 little children, it’s very clean, modern furnished and super equipped with all you need and lot more (for cooking, for bathing ect).The apartment is just 7 minutes by car from the main attraction at the high Tatras. There is a balcony with beautiful view of the mountains. Highly recommend by us!!!
Sigal Feldman
Dobrý večer, vrátili sme sa po pobyte vo Vašom apartmáne,z ktorého sa nám vôbec,ale vôbec nechcelo.Apartmán je úžasný!Čistučký a voňavý,moderne zariadený.Nikde nič nechýba,všetko,čo sme potrebovali sme tam našli.Mne sa najviac páčila Vaša perfektne vybavená a zariadená kuchyňa,dievčatám televízor a ihrisko pred apartmánom a malému detský kútik v suteréne a jazierko za apartmánom.Manžel obdivoval nádherný výhľad z balkóna.Veľkým plusom bolo parkovanie v garáži.Potešil nás aj Váš milý prístup a zaujímavá cena.Chceli sme si bytík rezervovať tesne po Vianociach,ale už máte obsadené:-( Ale nájdeme iný termín ,určite sa ešte vrátime.Boli sme nadmieru spokojní!!!Ďakujeme veľmi pekne.
Martina Böszörményiová
S ubytovaním vo Vašom apartmáne sme boli nadmieru spokojní, cítili sme sa tam veľmi dobre, komfortne zariadený s krásnymi výhľadmi. Pre naše výlety mala Veľká Lomnica ideálnu polohu , vyrazili sme odtiaľ do Levoče, na Spišský hrad, do Kežmarku , Pienin, na Hrebienok, Štrbské pleso, do Tatralandie. Zažili sme skvelú dovolenku. Ďakujeme.
Vorkova
Ubytovanie bolo vynikajúce. Vybavenie bytu bolo skvelé nič nechýbalo.
Beáta Vašková
Dobrý deň. Ďakujeme veľmi pekne za luxusné ubytovanie vo Vašom apartmáne. Do Vysokých Tatier chodíme pravideľne každý rok a apartmán C12 je absolútne najpríjemnejšie a najluxusnejšie miesto, ktoré sme dosiaľ navštívili a myslím, že iné už ani hľadať v budúcnosti nebudeme. Apartmán je krásne zariadený, plne vybavený, s úžasným výhľadom a veľmi sa páčil aj nášmu kocúrikovi. Určite sa sem veľmi radi budeme vracať.
Dana Vigasova
Krásny, čistý, komfortný, moderne vybavený apartmán s nezabudnuteľným výhľadom na panorámu Tatier nám spríjemnil jesenný pobyt, kde sa i polročné bábätko cítilo dobre..veľmi kladne hodnotím flexibilný prístup prenajímateľa..veľké plus dávam parkovaniu v podzemných garážach i ponúkanému wellnes (wellnes za poplatok )Ďakujeme a radi sa ešte vrátime
Miroslava Gregusova
Skvelé ubytovanie v krásnom apartmáne, útulnom, čistučkom, moderne zariadenom…táto úroveň sa nedala porovnať s predošlými ubytovaniami na Slovensku. Najväčšie plus pre mňa bola super zariadená kuchyňa, v ktorej sa určite nemôže stať, že Vám bude niečo chýbať a detský kútik priamo v objekte. Dobre vybavený bol aj areál objektu, kde sme využili aj altánok s krbom a detské ihrisko. No proste TOP UBYTOVANIE za skvelú cenu. A vôbec sa nám nechcelo odísť z toho krásneho prostredia, lebo sme sa cítili v apartmáne ako DOMA…..
Simona Petríčková
No poviem Vám,že to bolo úžasné.Užili sme si krásu Tatier a apartmán bol krásny ,boli sme veľmi spokojný.Bol nádherne zariadený a cítila som sa ako doma a aj celá moja rodina .A dúfam,že sa k vám budeme môcťešte vrátiť.Nechcelo sa nám ani odísť.Ďakujeme za všetko,bolo to krásne.
Eva Talianová
Ubytovanie sa nám páčilo. Hneď na prvý pocit pri príchode pôsobilo pozitívne.Byt čistý, vkusne zariadený s dobre vybavenou kuchyňou. Mali sme pocit, že sme u niekoho v byte.Nádherný výhľad bol len plus.
Daniel Jobek
S ubytovaním sme boli veľmi spokojný. Apartmán je zariadený moderne a hlavne v kuchyni nič nechýba. Musím pochváliť dokonalú čistotu a poriadok. Cena za ubytovanie bola rozumná pritom výhľad z balkóna bol nezaplatiteľný. Areál objektu je tiež veľmi pekne upravený a dobre vybavený. Naozaj sme sa cítili ako doma a dúfam, že sa sem vrátime.
Karol Šabo
Apartmán se nám velice líbil, ocenili jsme zejména velmi dobře zařízenou kuchyni a nádherný výhled na Tatry. Naše dovolená byla spíše poznávacího charakteru, takže jsme ani nečekali tak pěkné zázemí. Též okolí apartmánů je velmi pěkně upravené.
Karel Nevšímal
Dobrý deň, určite môžem, lebo sa nám veľmi páčilo, toto je naše hodnotenie: “ Ubytovanie je úplne super – moderné, čisté, dobre vybavené. Krásne prostredie s výhľadom na Tatry, boli sme veľmi spokojní, určite sa ešte vrátime. Mária s rodinou z Trenčína“
Mária Palušná
Dobry den,minuly tyden jsme se vratili z dovolene z Tater.Ubytovani ve Vasem apartmanu bylo velmi prijemne a luxusni,citili jsme se u Vas jako doma.Toto ubytovani nas velmi zaujalo taky cenou,kde nabizite navic kazdou 3noc zdarma,nikde jsem se s takovou dobrou nabidkou ceny nikdy nesetkala.Taky nas fascinoval nadherny vyhled na Lomnicky stit.Radi se u Vas zase ubytujeme a nabidneme Vase ubytovani nasim znamym.At se Vam dari a mate stale nove zajemce o ubytovani.Srdecne dekuje rodina Kratochvilova.
Marcela Kratochvilova
Dobrý deň, ozývam sa po príchode domov z pobytu v Tatrách. Čo sa týka vášho apartmánu, boli sme veľmi spokojní. Priznám sa, najviac nás zaujala vaša akcia 2 noci plus jedna zadarmo ale neľutujeme. Práve naopak. Radi sa vrátime opäť. Aj kvôli Tatrám, aj kvôli tomu, že ubytovanie u vás nebolo taká formálne alebo ,,pod tlakom,, ako niekde inde a to my oceňujeme.
Margarena Takáčová
“Crispy clean apartment with lots of utilities to use; very safe complex with friendly staff. Spacious rooms which are very well equipped for comfortable living.”
Ilya z Nemecka
Veľký, priestranný apartmán, moderne zariadený s kompletnou kuchyňou za super cenu. S nádherným výhľadom na Vysoké Tatry. Veľká spokojnosť a ďakujeme.
Michal Kosi
Rad by som Vám takto este raz poďakoval za super poskytnutý apartmán. Užili sme si to.Určite pri ďalšej návšteve Tatier využije vašich služieb.Prajem všetko dobre.Pekný den.Daňo
Jozef Daňo
Na pewno tam wrócimy 🙂
Beata Piegza
It was great! We liked everything and really enjoyed our trip! Thanks for the tips!
Jonas Jakimavičius
V apartmánu Lomnica C12 se nám líbilo, je v něm vše zajišťující komfort ubytování a navíc je z balkónu nádherný výhled na Tatry.
Markéta Hrbáčová
Zdravím pan Ištván,

s ubytováním jsme byli velmi spokojeni,apartmán byl pěkný,moderně zařízený a opravdu kompletně vybaven.Ocenili jsme i počítač,kde jsme mohli hledat možnosti na výlet a plánovat trasy.Výhled z balkónu na Tatry byl super.Děkujeme a Vysoké Tatry bychom rádi ještě určitě navštívili.

S pozdravem M.Maco

Martin Maco
Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za príjemný pobyt v Apartmáne D4. Boli sme príjemne prekvapení vybavením ako aj dizajnom apartmánu. Prostredie apartmánu bolo čisté a bezpečné s vždy voľným parkovacím miestom. Výhľad na Tatry prekrásny. V blízkosti je väčší počet reštauračných zariadení, ktoré varia dobre a za rozumné ceny. V blízkosti sa nachádzajú aj potraviny. Poloha apartmánu je vynikajúca vďaka rýchlej dostupnosti na štartovacie body na túry v Tatrách.
Matej Šutta
Dobry vecer pan Matej,Dakujem pekne za mail. Velmi sa nam u Vas pacilo, prideme radi opat 🙂
Dana Vigasova

Ten out of ten, literaly. This was the best equipped and nicest appartment out of the 200+ that I visited around the world. We felt at home in the first minute. The view is amazing, the design is modern, materials are good quality. And the nice little details that earn big credit: there was a mobile charger just in case, CDs and DVDs for bad weather and relaxing evenings, fully equiped kitchen and tons of other things. The internet bandwidth was also ok! I took the attached pics from the balcony (other than the living room one of course 🙂

Avasi Gabor

Matej apartmanja egy igazi ékszerdoboz a Tátrába utazók számára. Kifogástalan tisztaság fogadott minket. A lakás ízlésesen berendezett, a legkorszerűbb eszközökkel, gépekkel felszerelt, s nem mellesleg hihetetlen kilátással a Tátra csúcsaira. Az apartmanház maga is minden igényt kielégít, gyerekeknek s felnőtteknek igazi paradicsom, egyszerűen nem lehet unatkozni. Mindenkinek szívből ajánlom ezt a felső kategóriás apartmant. Mi mindenképpen visszatérünk ide hosszabb időszakra.

Rózsa Beata

Hodnotenie z najobľúbenejšieho slovenského portálu