Apartmán C12 2018-03-23T14:10:07+00:00

FOTKY APARTMÁNU

APARTMÁN LOMNICA C12

Skvelý pomer ceny a kvality

Tatranská 610, 059 52 Veľká Lomnica, Slovensko

[/fusion_fontawesome]

Čistý a kvalitne zariadený apartmán
s kompletne vybavenou kuchynskou linkou

Spálňa, obývačka, kuchyňa, jedáleň, balkón, wc, kúpeľňa, úložná miestnosť 

Apartmán Lomnica C12, krásny, moderný apartmán s výhľadom na Tatry pre 4 osoby, vhodné pre rodiny, turistov, páry, priateľov, s krásnym wellnessom, s dobrou polohou, v blízkosti hlavných zážitkov našich Tatier v rezorte Apartmány Lomnica.

Priestory apartmánu sa skladajú zo spálne, obývačky, kuchyne, jedálne, wc, kúpelne, balkónu a malej skladovej miestnosti. Apartmán je vybavený allinOne počítačom, tlačiarňou, 3D televízorom, dvd prehrávačom, hifi vežou, wifi free zónou a kompletne vybavenou kuchyňou s umývačkou riadu. Ubytovanie je určené pre 2-4 ľudí (možnosť 1 prístelky).

Priamo v areáli apartmánového domu sa nachádza fitness a wellness centrum s výhľadom na prírodné jazierko a Vysoké Tatry. Areál je vybavený multifunkčným ihriskom, altánkami s krbom či detským ihriskom. Možnosť raňajok je cez recepciu v Lobby bare. V blízkosti (10km) sa nachádzajú lyžiarske strediská, známe lanovky, turistické trasy, vysokohorské chaty, aquaparky, obchody, potraviny takže využiteľnosť apartmánu si môžete vychutnávať počas celého roka.

Možnosť ďalšieho pekného apartmánu o poschodie vyššie s tými istými cenovými podmienkami pre 4 osoby (možnosť jednej prístelky).

Základom u nás je výborne a moderne pripravený apartmán

Každý rok pridávame a zveľadujeme

Vybavená kuchyňa s umývačkou

Riad, poháre, príbore, panvice, nádoby, mixér, hriankovač, rych.kanvica, varná platňa, mikrovlnka, rúra na pečenie, chladnička s mrazničkou, umý.riadu.

AllinOne počítač s tlačiarňou a internetom

Máme kompaktný počítač AllinOne s wifi tlačiarňou bez káblov a internetom, aby ste mohli nájsť to čo potrebujete, prípadne na pracovné účely.

Rozkladací gauč s rozmermi manželskej postele

Veľký rozkladací gauč v obývačke má rozmery ako štandardná manželská posteľ s klasickým stredne tvrdým matracom.

Hlavné informácie v bodoch

Prejsť na rezerváciu

Známy Apartmán C12

Prijali sme už viac ako 431 rezervácií

Základom je u nás výborne a moderne pripravený apartmán, s výhľadom na Tatry, s kvalitným programom, s ponukou wellness, fitness a raňajok, s výberom balíčkov, s celoročnou zľavou 5 plus 2 noci zadarmo a samozrejmosťou rýchlym internetom a parkovaním pred budovou zadarmo.

Prejsť na rezerváciu

Možnosť ďalšieho apartmánu

Ten istý apartmán len o poschodie vyššie 

Možnosť ďalšieho pekného apartmánu o poschodie vyššie s tými istými cenovými podmienkami pre 4 osoby (možnosť jednej prístelky) s výhľadom na Tatry a rozlohou 73m2

Prejsť na ďalší apartmán

Prvý sa obsadzuje Apartmán C12

Apartmán C12 fotky

Recenzie našich reálnych hostí

Máme už viac ako sto recenzií na booking.com, airbnb.com, ubytovanienaslovensku.eu, na google. Tu je pár z nich

Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za príjemný pobyt v Apartmáne D4. Boli sme príjemne prekvapení vybavením ako aj dizajnom apartmánu. Prostredie apartmánu bolo čisté a bezpečné s vždy voľným parkovacím miestom. Výhľad na Tatry prekrásny. V blízkosti je väčší počet reštauračných zariadení, ktoré varia dobre a za rozumné ceny. V blízkosti sa nachádzajú aj potraviny. Poloha apartmánu je vynikajúca vďaka rýchlej dostupnosti na štartovacie body na túry v Tatrách.

Matej
Rodina s malými deťmi
13. september 2016

Musím povedať výborná zlatá voľba. Chceli sme ísť na týždeň do Tatier a hľadali sme ubytovanie a buď bolo veľmi drahé alebo to boli také malé nory, ktoré tiež boli ešte o kúsok drahšie ako Apartmán C12, ktorý aj tak bol ešte k tomu luxusnejší a ponúkal to isté ako wellness, fitness, raňajky, tenisový kurt, grilovacie altánky. Dávam 10 bodov z 10 za aj výbornu cenu aj služby.

Štefan 
Skupina
18. júl 2016

Dobrý deň, chcela som Vám sama napísať a poďakovať za krásny a príjemný pocit z ubytovania. To, čo prezentujete je pravda a realita, čisto, vkusne moderne zariadený apartmán s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Všetko k dispozícii, až nám bolo ľúto odísť, lebo sme boli krátko, na dlhšie nám to nevyhovovalo z pracovných dôvodov. Deti sa vybláznili a vyskákali, boli vytešení, urobili sme si aj prechádzky po Tatrách s dobrým pocitom návratu na apartmán. Ďakujeme veľmi pekne.S pozdravom Ondková

Cecília
Rodina s malými deťmi
29. júl 2013